Pojezierze gnieźnieńskie – nurkowanie

Jezioro Budzisławskie to jedno z tych miejsc w Wielkopolsce, które każdy miłośnik nurkowania powinien odwiedzić. Jeśli mamy duże wymagania to na pewno z tego miejsca będziemy bardzo zadowoleni.

Mamy tutaj specjalnie przygotowany tor podwodny i centrum nurkowe, co pozwala na urozmaicenie naszej wyprawy, a przecież o dobrą zabawę w tym wszystkim chodzi. Bardzo istotne jest to, że przejrzystość w wodzie jest bardzo duża, a zatem aż miło się tam schodzi pod wodę żeby zobaczyć ten wyjątkowy świat. Jest to miejsce, które bardzo dobrze naddaje się dla amatorów, którzy dopiero zaczynają przygodę z nurkowaniem jak i dla tych, którzy pod wodą są już od dawna.

DCIM100GOPRO

Każdy znajdzie tutaj miejsce dla siebie, które przypadnie mu do gustu. Polska ma wiele pięknych miejsc i to właśnie jest jednym z nich, dlatego trzeba tam być. Warto wybrać się na zorganizowany przez profesjonalistów wyjazd gdzie będą przy okazji prowadzone szkolenia. Na pewno można w ten sposób zdobyć cenne doświadczenie, które nam się później przyda.

Co zawiera cena za taki wyjazd?

Na miejscu mamy zapewnione dwa noclegi, opłatę parkingową oraz opłatę bazową za to, że korzystamy z infrastruktury bazy nurkowej. Dojazd trzeba będzie sfinansować we własnym zakresie, dlatego najlepiej jest, kiedy z jednego regionu wybiera się kilka osób na nurkowanie, bo wtedy wszyscy pakują się do samochodu i paliwo wychodzi niewiele. W cenie mamy również opiekę instruktora, ładowanie butli powietrzem i oczywiście nurkowanie. Jedzenie jak i wypożyczenie sprzętu, którego nam brakuje trzeba załatwiać we własnym zakresie, ale nie ma z tym najmniejszego problemu. Wybierając nurkowanie w Polskich jeziorach warto właśnie to jezioro odwiedzić, a przekonamy się, że wiele na tym zyskamy. trzeba będzie skontaktować się z firmą, która wyjazdy organizuje po liczba miejsc jest ograniczona, a liczba chętnych jest bardzo duża. Ten, kto pierwszy zarezerwuje sobie miejsce ten wiele na tym zyska, dlatego trzeba się tym zainteresować już teraz.

admin