Ocieplenie poddasza wykonujemy zgodnie ze wszystkimi normami. To oznacza, że klient będzie bardzo zadowolony, ponieważ izolacja będzie trwała i będzie spełniała w stu procentach swoje przeznaczenie.

Najczęściej wykonujemy ocieplenie poddasza przy pomocy wełny mineralnej, ale po uzgodnieniu z klientem będziemy mogli zastosować również inne materiały jak chociażby sprasowane konopie. Wystarczy się z nami skontaktować, a będziemy wiedzieli, co mamy naszym klientom doradzić.

Sam wełna mineralna to nie wszystko, co ma się znaleźć na poddaszu. Istotna jest tuta folia paraizolacyjna. Trzeba wiedzieć, w jaki sposób folię położyć, bo tylko wtedy będzie spełniała swoją role. Pomagamy klientowi w wybraniu najlepszej gatunkowo folii o odpowiednich parametrach. Poddasze będzie wtedy o wiele lepiej ocieplone i nie będzie się zbierała niepotrzebna wilgoć.
Możemy wykonać promile metalowe lub drewniane, które gwarantują, że wełna będzie się dobrze trzymała i nie będzie żadnych nieszczelności. Na sam koniec polecamy zastosowanie płyty karton-gips o odpowiedniej grubości.

Wykonanie pracy
W pierwszej kolejności układamy poszczególne warty ocieplenie pomiędzy krokwiami montażowymi, które wcześniej zostały zamontowanie. Bardzo często potrzebne jest specjalne rusztowanie drewniane. Po ułożeniu i uszczelnieniu pierwszej warstwy przystępujemy do wykonanie drugiej warstwy pod krokwiami. Na końcu rozkładana się folia paraizolacyjna. Płyta karton-gips wieńczy całe dzieło. Jest przykręcana i można zacząć wprowadzać się na poddasze.

Parametry ocieplenia są zależne od tego, jaki rodzaj materiału się zastosuje. Jesteśmy w stanie bardzo szybko zrobić wycenę wszystkich potrzebnych materiałów dla naszego klienta. Zachęcamy zawsze do wybierania lepszych i trwałych materiałów gwarantujących klientowi o wiele lepsze parametry cieplne, co przekłada się na mniejsze koszty utrzymania budynku. Im szczelniejsze poddasze tym mniej ciepła z budynku będzie uciekało.

Zapraszamy do szybkiego kontaktu i wyceny usługi.