Kwiaty na urodziny

W oczekiwaniu na urodziny dawcy mogą mieć problemy z wyborem prezentu, bez którego uroczystość nie jest świętem. Chodzi o kwiaty. W takim przypadku na ratunek przyjdą doświadczone kwiaciarnie. Z przyjemnością powiedzą ci, jakie kwiaty możesz dać na urodziny zwykłym dziewczynom, prawdziwym damom i szlachetnym damom. Oznacza to, że za pomocą bukietu możesz stylowo, elegancko, prosto lub z szacunkiem wyrazić swoje uczucia do bohatera okazji.

Na urodziny kwiaty to klasyczny, ale zawsze nowoczesny prezent.

Symbole i język kwiatów na urodziny

Wybór kwiatów na prezent dla kobiety w dniu jej urodzin jest bardzo odpowiedzialną misją, a także umiejętnością skutecznego uzupełniania życzeń. Ze względu na fakt, że pewna symbolika jest tradycyjnie przypisywana kolorom każdego gatunku, nie należy przegapić wspaniałej okazji do przedstawienia prawdziwego przesłania. Tutaj znajdziesz odpowiedź, co lepiej dać na urodziny.

Róże – w zależności od koloru oznaczają przejawianie uczuć od niewinności do żarliwej pasji i miłości.

Tulipany to miłość i szczęście ukryte w nieotwartym pąku.

Gerbera – życzenia dobrego nastroju, okazywania współczucia, łatwego flirtowania.

Eustomas (lub japońskie róże) – czułość, podziw dla piękna, życzenie szczęścia.

Storczyki – podziw dla piękna, nieskazitelności i doskonałości.

Żonkile – zgodnie z legendą ten kwiat ma podwójne znaczenie. Z jednej strony – miłość do odbiorcy bukietu, z drugiej – narcyzm.

Irysy to przyjaźnie i mądrość starszej osoby.

Konwalie – życzenia, które spełniają marzenia i marzenia.

Bzy to niesamowite i romantyczne kwiaty, które dają twoją pierwszą ukochaną.

Stokrotki to prezent dla dziewczyny dla ich ukochanego przyjaciela z życzeniami radości i romansu.

Jakie kwiaty wybrać dla krewnych i bliskich na urodziny

Urodziny ukochanej osoby to świetna okazja, by spotkać wszystkich. Takie świętowanie jest nie do pomyślenia bez bukietów, ale aby nie pomylić się z wyborem kolorów, należy w każdym przypadku zastosować indywidualne podejście. W kwiaciarni kwiaciarnia powinna opisać wygląd kobiety, wiek, charakter, temperament, hobby i sferę aktywności zawodowej. A potem będzie mógł umiejętnie skomponować bukiet zgodnie z rodzajem kwiatów, ilością, kolorem i rozmiarem.

Przyjaciel

Jeśli chodzi o zalecenia, które kwiaty dać dziewczynie na urodziny, kwiaciarnie skupiają się na oryginalności bukietu. Na przykład młoda dziewczyna doskonale nadaje się do niezwykłej kompozycji kwiatów w pastelowych kolorach z balonami lub wzruszającym misiem; kobieta w średnim wieku – jasne gerbery; dama w podeszłym wieku i konserwatywnych poglądach – róże (z wyjątkiem białych), gerbery, chryzantemy.

Kolega

Ważne jest, aby wiedzieć, które kwiaty dać koledze na urodziny. Powinien to być bukiet bez cienia romantycznych uczuć. Dlatego na tę okazję kwiaty dowolnego koloru oprócz czerwonego i bordowego są idealne. Na przykład bukiet irysów symbolizuje przyjazne stosunki, słoneczniki dla szefa – mądrość i szacunek dla jego statusu. Kwiaty jako prezent dla kobiety są zawsze aktualne.

Mame

Najbliższą, ukochaną i najdroższą osobą jest matka. Dzieci najlepiej znają jej smak i charakter. Dlatego będą mogli z absolutną dokładnością określić, które kwiaty dać mamie na urodziny. W każdym przypadku bukiet musi być wykonany z miłością, wdzięcznością i szacunkiem. Ogólnie przyjmuje się, że gospodynie domowe polubią duży bukiet pstrokatych tulipanów, ktoś woli tylko róże, ale ogólnie matka nie będzie w stanie oprzeć się jasnożółtym słonecznikom lub stokrotkom – symbolowi rodziny.

To Ty decydujesz, które kwiaty podarować mamie na urodziny, mamy nadzieję, że nasze wskazówki pomogą ci.

Dziewczyna

W każdym przypadku, jeśli dawca chce wiedzieć, jakie kwiaty dać dziewczynie na urodziny, ale nie posiada niezbędnej wiedzy, lepiej skontaktować się z mistrzami sztuki kwiatowej. Z ich pomocą możesz wybrać bukiet, który pasuje do przesłania – romantyczne uczucia, pasja, miłość, marzenie. Z reguły są to róże o różnych odcieniach. Na przykład doskonałym wyborem byłyby bukiety w kształcie serca. Szczęśliwe kochanie będzie zaintrygowane.

Powinieneś również przestrzegać zasad dotyczących dawania kwiatów na określoną okazję lub datę. Jeśli nie masz pewności, które kwiaty podarować kobiecie na urodziny, możesz zastosować klasyczną zasadę: dać kwiaty pastelowym odcieniom młodym kobietom, a kwiaty nasycone damom w wieku Balzac.

Teściowa 

Kobieta nazywana również „drugą matką” jest jej teściową. Pytanie o jej gratulacje z wakacji należy potraktować delikatnie. Najlepiej jest rozmawiać z mężem, które kwiaty dać teściowej na urodziny. Bukiet powinien mówić o szacunku i wdzięczności za syna. W tym przypadku ta sama zasada działa jak w przypadku matki, aby skupić się na smaku teściowej (wymaga to wspólnej wycieczki do kwiaciarni z mężem) i wybrać kwiaty w nasyconych kolorach, zgodnie z etykietą.

Babcia

Kiedy musisz pomyśleć o tym, co dać babci kwiaty urodzinowe, lepiej spróbować zrobić pot. Nie musisz ograniczać się do pięciu róż w celofanowym opakowaniu, gdy możesz przyjemnie zaskoczyć i dotknąć tej wspaniałej kobiety bukietem jej ulubionych kwiatów. Co to jest Może jej kwiaty z dzieciństwa – konwalie, słoneczniki, stokrotki, klasyczna wersja – róże lub modny egzotyczny – eustoma, amarylis, hortensja – odpowiedź jest prawdopodobnie znana.

Kwiaty na rocznicę kobiety są symboliczne i zawsze przyjemne.

Żona

Urodziny żony to wyjątkowa okazja do wybrania bukietu. Pytanie „jakie kwiaty mam dać mojej żonie na urodziny” jest bardzo łatwe do rozwiązania, jeśli za każdym razem próbujesz zaskoczyć swoją ukochaną oryginalnym podejściem. Mogą to być egzotyczne orchidee, sto jeden szkarłatna róża, skromny bukiet pachnących konwalii, słoneczniki, które są dziś modne – kwiaciarnie opowiedzą o nowych trendach i na pewno pomogą stworzyć niesamowity bukiet.

Siostra

Podjęcie decyzji, które kwiaty dać siostrze na urodziny, jest dość łatwe. Nie ma znaczenia, jaki będzie bukiet: miniaturowy lub bujny, z kwiatów sezonowych lub egzotycznych. Siostra jest przede wszystkim przyjaciółką, więc możesz wybrać bukiet w żółtych odcieniach, symbolizujący oddanie i przyjaźń.

admin