Najpopularniejsze skórki do CS:GO

Trendy w CS:GO mają tendencję do przychodzenia i odchodzenia. Zmieniają się co roku, ale jeden z nich – zbieranie i handlowanie skórkami do CS:GO – przylgnął do graczy i nie zanosi się na to, by miał zniknąć w najbliższym czasie. Skórki to popularne przedmioty w grze, których gracze używają, aby nadać swoim postaciom unikalny charakter. 

Niektóre skórki są rzadkie, inne zaś niezwykle popularne. Im bardziej popularna jest skórka, tym bardziej interesująca staje się dla indywidualnych kolekcjonerów. Ponieważ handel CSGO jest bardzo popularny w społeczności graczy Counter Strike: Global Offensive w społeczności graczy i na rynku handlu skórkami, porozmawiajmy o najpopularniejszych skórkach CS:GO, na które powinieneś zwracać uwagę. Sprzedaż skinów CSGO z poniższej listy jest najprostsza, ponieważ te przedmioty są najbardziej pożądane przez większość graczy i mają duży obrót na rynku.

Mówimy o najgorętszych przedmiotach, które robią dla postaci znacznie więcej niż tylko poprawiają jej wygląd. Bez zbędnego rozwodzenia się, przejdźmy do soczystych szczegółów.

Cyrex USP-S

Ponieważ każdy gracz otrzymuje ten pistolet startowy, jedną z najlepszych skórek dla niego jest Cyrex. Jest to jedna z najchętniej wybieranych skórek w testach terenowych. Skórka ta pojawiła się po raz pierwszy w 2016 roku i była częścią kolekcji Rękawice. 

Oprócz tego, że wygląda naprawdę świetnie i sprawia, że używanie broni jest jeszcze przyjemniejsze niż kiedykolwiek, skórka ta jest również dostępna w całkiem przystępnej cenie. Fakt, że niektórzy z najpopularniejszych profesjonalnych graczy CS:GO preferują skórkę Cyrax, jest wystarczającym dowodem na to, jak bardzo jest ona popularna.

Glock-18 Candy Apple

Glock jest jedną z najchętniej wybieranych broni przez graczy ofensywnych. Glock-18 Candy Apple jest dostępny w stanie fabrycznie nowym. Warto jednak wiedzieć, że ta skórka ma wyższą cenę przy wysokich wartościach Float Values niż skórka fabrycznie nowa. 

Skoro już jesteśmy przy skórkach Glock-18, chcielibyśmy również wspomnieć o Glock-18 Synth Leaf i High Beam, które są częścią kolekcji 2018 Inferno. Glock-18 Candy Apple jest jednym z najpopularniejszych skinów dla tej broni i jest często używany przez najlepszych zawodowców.

Uncharted AK-47

Nie ma gry strzelanki bez starego, dobrego AK-47. Ten karabin jest prawdopodobnie najpopularniejszym karabinem w grze, więc naturalne jest, że istnieje wiele różnych skórek dla niego. Jedną z najpopularniejszych skórek dla AK-47 jest Uncharted. 

Mimo że Redline utrzymywał się na szczycie przez dłuższy czas, doczekał się poważnej konkurencji, gdy Uncharted pojawił się po raz pierwszy. Według najlepszych profesjonalnych graczy, Uncharted i Fire Serpent dzielą obecnie pierwsze miejsce jako najpopularniejsze skórki wśród profesjonalnych graczy.

Moonrise Glock-18

Glock-18 Moonrise, dodany do inwentarza gry w 2018 roku, jest zdecydowanie jedną z najfajniejszych skórek Glocka. Mimo że istnieje dopiero od kilku lat, Moonrise szybko znalazł swoje miejsce wśród wszystkich graczy, w tym profesjonalistów. 

Według nas ta skórka sprawia, że Twój Glock wygląda, jakby był gotowy na podbój świata. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie musisz wydawać fortuny, aby ją zdobyć. Mimo że jest to tania skórka, sprawia, że Twój Glock wygląda naprawdę świetnie. 

Asiimov AWP

Skórki AWP cieszą się dużym zainteresowaniem wśród graczy CS:GO, ponieważ AWP jest jednym z najpopularniejszych karabinów w grze. Mimo że w czołówce znajduje się wiele różnych skórek AWP, Asiimov wciąż jest numerem jeden. CS:GO jest znany z tego, że zapewnia najlepszą akcję snajperską, a wielu graczy uwielbia możliwość zostania profesjonalnym snajperem. 

Według nich, Asiimov jest jedną z najpopularniejszych skórek dla tego typu broni. Dlatego właśnie Asiimov jest jedną z najchętniej wybieranych skórek do CS:GO wśród profesjonalnych graczy. Co więcej, jest uważana za klasyczny wybór. 

Redline AWP

Jeśli chodzi o wybór odpowiedniej skórki do wielkokalibrowego karabinu precyzyjnego, do wyboru jest wiele najlepszych, ale żadna z nich nie jest tak wyjątkowa jak Redline. Ciemnoczerwona, stylowa i przezroczysta, daje Twojemu snajperowi doskonałe wykończenie, którego potrzebujesz, aby Twoi wrogowie bali się Ciebie i zapamiętali Cię. 

Z AK-47 i Glockiem, AWP praktycznie rządzi w CS:GO. To naturalne, że chcesz mieć jak najwredniejszy wygląd dla swojego cichego nosiciela śmierci.

Magnesium M4A4

Tak jak w życiu, czasem prostsze jest lepsze. Jeśli wolisz coś prostego dla swojego M4A4, polecamy Ci skórkę Magnesium M4A4. Oprócz nadania broni wspaniałego wykończenia, Magnesium jest jedną z najpopularniejszych skórek wybieranych przez większość użytkowników M4A4. 

Podczas gdy Asiimov wciąż jest numerem jeden, Magnesium szybko pnie się w górę i wkrótce stanie się równie popularny jak Asiimov. Jeśli lubisz wyprzedzać innych graczy, ta skórka może być świetnym sposobem na pokonanie przeciwników.

Flashback USP-S

Flashback jest obecnie ulubioną skórką fanów CS:GO. Jest to idealna skórka dla wyciszonego pistoletu USP-S z odłączanym tłumikiem, który nadaje każdemu graczowi zabójczy wygląd. Jeśli nie lubisz zwracać na siebie uwagi podczas zabijania, to jest to idealna broń dla Ciebie. 

Tłumik pozwala na zmniejszenie odrzutu, a jednocześnie zapewnia wystarczające wsparcie tłumiące, aby wyeliminować niepotrzebny hałas. 

Bioleak MP9

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać cybernetyczny atak na swoich wrogów, Bioleak może być doskonałą skórką, która doda nieco dreszczyku emocji do Twojej gry w strzelaninę. To, co sprawia, że ta skórka jest tak fajna i popularniejsza od innych, to iluzja wycieku chemicznego przedstawiona za pomocą różnych odcieni zieleni losowo rozsypanych po całej skórze.

Redline AK-47

Redline istnieje od 2014 roku. Po raz pierwszy pojawiła się w grze wraz z dodatkiem Sprawa operacyjna broni Feniks. Skórka ta jest dostępna zarówno dla karabinów AK-47, jak i AWP. To, co czyni ją tak fajną, to ponure i ciemne wykończenie z jaskrawoczerwonymi liniami. Jeśli to nie wystarczy, aby cię przekonać, to z pewnością spodoba ci się fakt, że możesz zdobyć tę skórkę w bardzo przystępnej cenie.

Podsumowanie

Jeśli chcesz zdobyć te skórki w najszybszy i najłatwiejszy sposób, możesz użyć bota handlowego CS:GO, który zrobi wszystko za Ciebie. Zamiast tracić czas i wysiłek na handel, możesz wykorzystać go w dużo lepszy sposób, podczas gdy bot wykona całą ciężką pracę. Zdobądź najlepsze i najpopularniejsze skórki do CS:GO, aby przenieść swoje wrażenia z gry na wyższy poziom.

 

admin