Piękne widoki na Mauritiusie

Na pewno będąc na Mauritiusie nie sposób nie dostrzec tych niesamowitych plaż, które ciągną się kilometrami. Te miejsca są wyjątkowe i niepowtarzalne, dlatego warto tam spędzić trochę czasu.

Oczywiście byłoby dobrze poznać również inne ciekawe miejsce, bo nie same plaże i woda są najważniejsze. Warto poznać kulturę mieszkańców i klimat, jaki tam panuje. Jedną z popularniejszych plaż na zachodzie jest Le Morne i na pewno warto tam być i zobaczyć jak to wygląda. Bez wątpienia warzenie na nas zrobią liczne wodospady, które się tam znajdują. Niektóre jak Chamarel mają po sto metrów wysokości. Na pewno widoki będą niesamowite i będzie można zrobić mnóstwo ciekawych zdjęć. To będzie pamiątka na lata i dlatego warto tam pojechać. Bardzo dużą zaletą jest to, że mieszkańcy nie są nachalni i nie próbują zarobić za wszelka cenę i na wszystkim na europejjkczyach, którzy się tam pojawiają. Są za to bardzo uprzejmi i pomocni, bo wpływa poczytuje na całą wyprawę na Mauritiusa. Na wyspie można spotkać mieszankę wielu kultur takich jak Hindusi, Kreole, Muzułmanie czy Chińczycy. Oczywiście są również biali mieszkańcy.

Wyjątkowe miejsca do zwiedzania

Warzenie robią duże żółwie, których jest tutaj blisko dwieście sztuk. Niektóre z nich pamiętają wydarzenia sprzed dziewięćdziesięciu lat. przyroda jest tutaj niesamowita, wszystko jest zielone i dające odpoczynek dla naszych oczu. Można się tam zrelaksować i miło spędzić czas, a na pewno po to się właśnie tam jedzie. Ceny są tam podobne do naszych, dlatego nie trzeba się martwić o to czy będzie nas na pyszne jedzenie i pamiątki stać. Warto wszystkiego próbować, bo wtedy jeszcze bardziej można będzie poznać to miejsce, do którego zjeżdżają się turyści z całego świata. Dla każdego z nas mauritius atrakcje turystyczne wyspy to będzie to, czego szukamy. Jest to miejsce, które na żywo będzie prezentowało się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Lecąc tam będziemy zachwyceni i na pewno jeszcze kiedyś tutaj wrócimy żeby znowu poczuć tej klimat.

admin