Zakopane – zwiedzamy Krupówki

Jeśli lubimy takie klimatyczne miejsca to Krupówki na pewno będą dla nas odpowiednie. W Zakopanem jest to najbardziej znana ulica, która oferuje moc atrakcji. Dla dzieci możemy kupić coś do jedzenia, możemy im zrobić zdjęcie z misiem, a jak będzie trzeba to przejechać się bryczką z konikiem.

To wszystko jest dostępne bez względu na to czy mamy zimę czy nie. Różnica polega tylko na tym, że zimą zamiast bryczki będą sanie. Można poczuć wtedy ten niesamowity klimat, który przypadnie każdemu do gustu. Jedyne, co turystom może się nie podobać na Krupówkach to tłumy. Niestety takich chętnych osób jak my jest więcej i na to trzeba się nastawiać.

Nie spieszmy się, jeśli tam jesteśmy, jeśli trzeba poczekać w kolejce do restauracji to my mamy czas. Nigdzie się nie spieszymy, bo przyjechaliśmy żeby sobie tutaj odpoczywać. Można robić sobie zakupy, mamy wiele firmowych sklepów, które oferują markową odzież i inne towary. Jeśli jesteśmy z małego miasta to u nas takich atrakcji nie ma, dlatego warto to wszystko sobie zobaczyć. Na pewno nam się tam spodoba i będziemy chcieli następnym razem również tutaj przyjechać. Zakopane to miejsce magiczne, dlatego przyciąga tłumy turystów. O każdej porze roku znajdziemy tam mnóstwo osób chętnych do oglądania, zwiedzania i degustowania. Chodząc po Krupówkach trzeba spróbować super jedzenia, trzeba będzie sprawdzić jak smakują prawdzie osypki.

Rezerwacja miejsca noclegowe

Jeśli chcemy być w centrum tuż przy Krupówkach to znajdziemy dla siebie jakiś nocleg. Ilość takich miejsc noclegowych jest jednak ograniczona, dlatego trzeba się spieszyć. Wtedy możemy wybierać dokładnie to, co nam się podoba. Może to być kwatera prywatna, pensjonat, a może hotel.

Na stronie – apartamenty Zakopane znajdują się właśnie takie noclegi w centrum, jakie mogą nas zainteresować. To, dlatego im wcześniej tam zajrzymy tym szybciej się przekonamy czy jest tam coś dla nas interesującego. Sprawdzajmy ceny, lokalizacje, ale również wyposażenie miejsc noclegowych, które mamy rezerwować.

admin