Jakie zabiegi odmładzające są skuteczne

Obecnie coraz więcej osób odwiedza salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej w poszukiwaniu bezpiecznych i nieinwazyjnych zabiegów odmładzających i ujędrniających skórę twarzy.

Ultradźwiękowy zabieg na twarz to najpopularniejszy zabieg odmładzający, ponieważ przynosi spodziewane efekty. Należy jednak pamiętać, że napinanie i lifting będzie widoczne z czasem, ponieważ zabieg inicjuje najpierw procesu gojenia i produkcji kolagenu, więc rezultaty nie są od razu widoczne. Czasami wyniki będą zależały od substancji odżywczej, której użyje kosmetolog w trakcie zabiegu.

Jakie zabiegi odmładzające są skuteczne

W salonach kosmetycznych znajdziemy wiele zabiegów na twarz

Białka strukturalne, jak kolagen i elastyna, są niezbędne do utrzymania napięcia, elastyczności i jędrności skóry, a tym samym do zachowania młodego wyglądu jak najdłużej. Ultradźwiękowe zabiegi na twarz są polecane, jeśli chcemy zapobiegać starzeniu się skóry, ponieważ udowodniono klinicznie, że skutecznie pomagają w produkcji większej ilości kolagenu. Ultradźwiękowy aparat do twarzy emituje fale dźwiękowe, które rezonują powyżej naszego poziomu słuchu, są w stanie ominąć górną warstwę skóry bez jakiegokolwiek jej angażowania, i docierają do głębokich warstw skóry. Z reguły niższe częstotliwości wnikają głębiej w skórę. Terapia ultradźwiękowa jest bardzo bezpieczną i nieinwazyjną alternatywą dla inwazyjnej chirurgii plastycznej twarzy, przy tych samych rezultatach, dlatego takie zbiegi są chętnie wybierane przez klientów salonów kosmetycznych.

Wysoka częstotliwość, podobnie jak ultradźwięki, została również wprowadzona do przemysłu kosmetycznego po latach stosowania w medycynie. Maszyny o wysokiej częstotliwości emitują prąd elektryczny w celu rozwiązania wielu różnych problemów skórnych. A ponieważ starzenie się jest jednym z głównych powodów, dla których klienci gabinetów kosmetycznych wybierają taki zabieg, nazywa się go potocznie liftingiem bez noża, i jest to świetny sposób na utrzymanie produkcji kolagenu.

Wiele zabiegów odmładzających możemy wykonać w gabinecie kosmetycznym, który znajdziemy na stronie studio-unique.eu. Zabieg o wysokiej częstotliwości skutecznie nawilża i dotlenia skórę, szybko leczy zniszczoną skórę, likwiduje stany zapalne o różnym nasileniu, przyspiesza odnowę komórkową, optycznie zwęża pory, poprawia strukturę skóry i wyrównuje koloryt. Wszystko to pomaga zachować młodość i zdrowie skóry na długi czas bez konieczności interwencji chirurgicznej.

admin