KAŻDA FIRMA EVENTOWA POWINNA MIEĆ W ZANADRZU PROMIENNIK CIEPŁA. DLACZEGO?

Wiele eventów organizowanych nie tylko za granicą, ale i w Polsce, odbywa się na zewnątrz.

Czasem są to tarasy, czasem ogrody, a czasem gości osłania namiot. Zdarza się jednak, że pogoda krzyżuje szyki i wielki wieczór nie rozpieszcza wysoką temperaturą. Tu pomogą promienniki ciepła.

PROMIENNIK MOBILNY – NAJLEPSZA OPCJA DLA FIRM, KTÓRE PRACUJĄ W TERENIE

Jeśli prowadzisz własny biznes, koncentrujący się na organizacji eventów, postaw na promienniki ciepła, które będą przenośnymi urządzeniami. Dzięki temu Twoi klienci zawsze będą czuć się komfortowo, a ich goście nie będą musieli zmieniać pomysłu na strój, tuż przed wyjściem. Promiennik może zostać zamontowany na specjalnym statywie lub przymocowany do ram namiotu bądź altany. To niewielkich rozmiarów urządzenie, które nie rzuca się w oczy, a potrafi całkowicie odmienić losy przyjęcia.

MINIMALNY KOSZT, EKSPRESOWY EFEKT

Promiennik ciepła to fenomenalne urządzenie. Jest zasilane energią elektryczną, więc nie mówimy o wielkich kosztach eksploatacji. Zużycie energii zależy od mocy używanego urządzenia. Reflektor ciepła nie wytwarza żadnego zapachu ( w porównaniu do promienników gazowych), dzięki czemu nie ma wpływu na kiepskie samopoczucie osób, które znajdują się w pobliżu. Co więcej, nie musisz uruchamiać go na godzinę czy dwie przez planowanym eventem. Działanie każdego promiennika odczuwalne jest już w sekundę po uruchomieniu. Dlaczego? Lampy nie ogrzewają powietrza, a osoby i przedmioty, które znajdują się w ich zasięgu. To przyjemnie ciepło, takie które emituje słońce. Promiennikami można sterować za pomocą specjalnego pilota. Są banalnie proste w obsłudze.
Jeśli szukasz urządzeń z najwyższej półki, sprawdzaj jedynie doświadczone firmy. Swoje usługi oferuje, np. Irsystem.pl. Jest to firma, która ma za sobą setki podobnych realizacji. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami. W codziennej pracy wykorzystuje promienniki TERM2000. Na jej stronie internetowej znajdziesz wiele szczegółów dotyczących samej technologii oraz przykładowe realizacje z wykorzystaniem promienników.

admin