Ładowarki kołowe jako idealne maszyny do prac załadunkowych.

Ładowarki rozróżnia się ze względu na budowę, przeznaczenie lub sposób pracy.

Te kołowe stosowane są najczęściej do załadowywania materiałów sypkich w branżach budowlanej i ogrodowej, świetnie sprawdzają się przy sprzątaniu drobnego gruzu, układaniu rabat, chodników i podjazdów żwirowych czy też do rozsypywania ściółki ogrodowej jeśli nie została ona uprzednio zapakowana w worki. Naturalnie tego rodzaju ładowarki sprawdzą się także przy pracach załadunkowych wszelkich innych materiałów odpowiedniej frakcji leżących np. na hałdach.

Nazwa maszyn kołowych powstała w wyniku szczepienia ładowarki z ciągnikiem kołowym, czyli powszechnym traktorem wyposażonym w dodatkowy napęd dla dodatkowych maszyn. Specjalnie zrealizowane ładowarki tego rodzaju występują na stałe przyczepione do ciągnika, a ich łyżki mogą występować w różnych kształtach przystosowanych do najróżniejszych prac, również z podnośnikiem przystosowanym do załadunku palet.

Co oferują ładowarki kołowe Everun dostępne w Polsce?

Maszyny produkcji azjatyckiej wyróżniają się niezawodnością i bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Zadbano, aby spełniały wszelkie normy jakościowe i bezpieczeństwa wymagane na terenie Unii Europejskiej. Dystrybucja i autoryzowany serwis w pięciu lokalizacjach w Polsce ułatwia bezpieczne użytkowanie. Na terenie Podkarpackiego serwis i sklep znajdują się na terenie Hermanowej, dwie lokalizacje w Małopolskim to Piaseczno i Brzeszcze, dystrybucja w województwie wielkopolskim zapewnia siedziba w Skokach, a oddział zachodniopomorski oferuje serwis w miejscowości Sławno. Firma gwarantuje nie tylko wysoką jakość usług, ale też pomoc dotyczącą finansowania zakupu taką jak leasing i kredytowanie dostępne na dobrych warunkach.

Na stronie Ładowarki kołowe everun znajdziesz wszelkie konieczne informacje takie jak specyfikacje poszczególnych modeli. O ofercie oprócz modeli kołowych znajdują się również ładowarki teleskopowe. Strona oferuje dobre ceny.

admin