Estetyczne rolety wolnowiszące dla twojego domu

Rolety służą przede wszystkim do kontrolowania nasłonecznienia mieszkania.

Niektóre z nich mają właściwości antywłamaniowe. Należy jednak podkreślić, że oprócz praktycznej funkcjonalności rolety stanowią estetyczny dodatek do wystroju pomieszczenia. Ich kolorystyka i charakter uzupełnią oprawę okien, a także wyeksponują piękno pokoju. Spokojne, stonowane kolory w sypialni będą cieszyć oczy po ciężkim dniu w pracy, wyraziste zaś – uczynią inne pomieszczenia bardzo dynamicznymi i energetycznymi. Wybór rolety zależy też od samej budowy okien, na przykład w przypadku większych okiennic najlepiej sprawdzają się rolety wolnowiszące. Dużą zaletą rolet w kasecie jest to, że są one mniej podatne na zakurzenie.

Estetyczne rolety wolnowiszące dla twojego domu

Czy powinienem wybrać rolety wolnowiszące?

Tego rodzaju rolety są bardzo proste w montażu i używaniu, a na dodatek perfekcyjnie sprawdzają się w swojej roli. Jak już wspomnieliśmy, polecane są zwłaszcza do dużych okien. Warto je wybrać, gdy nie mamy zamiaru wieszać firanek – wtedy będą stanowić jedyną osłonę przed słońcem i ludźmi z zewnątrz. Ich estetyka nadaje się zarówno do pomieszczeń biurowych, jak również do sypialni lub kuchni. Dzięki nim bez problemu otworzymy okna nawet wtedy, gdy materiał jest opuszczony. Ich niekwestionowaną zaletą, która jeszcze bardziej zwiększa ich popularność, jest względnie niewielka cena. Polacy uwielbiają je kupować, zawsze są wielkim hitem sprzedażowym.

Na stronie internetowej naszego sklepu znajdą Państwo szeroki wybór rolet wolnowiszących, mechanizmów rolet, haków i płytek montażowych dla okien nieotwieralnych. Warto zajrzeć: sklep.karpol.pl/produkty/kategoria/rolety-wolnowiszace. Wykonujemy również rolety wolnowiszące na zamówienie: klienci mogą wybierać spośród wielu kolorów i materiałów. Nasz sklep organizuje też liczne wyprzedaże – można zaoszczędzić nawet do pięćdziesięciu procent ceny regularnej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

admin