Porady potrzebne przed zakupem nowego pojazdu

Czy kupując pojazd miałeś wrażenie, że w przeszłości dostałeś złą ofertę? Dzieje się tak, ponieważ głównym celem sprzedawcy jest zarabianie na tobie.

Nigdy nie myśl o swoim sprzedawcy jak o przyjacielu. Czytaj dalej, aby poznać więcej interesujących wskazówek i sztuczek.Płacenie ceny naklejki jest jak spuszczanie pieniędzy w toalecie. Osoba nigdy nie powinna płacić ceny naklejki. Dealerzy podnoszą cenę, aby mieć swobodę ruchu z klientem; Wykorzystaj to na swoją korzyść.Nie kupuj samochodu tylko dlatego, że jest to dobry interes. Musisz mieszkać z tym samochodem po zabraniu go do domu, więc musi to być coś, co naprawdę lubisz i co działa dla Ciebie i Twojej rodziny. Musisz także upewnić się, że naprawdę Cię na to stać.Rozejrzyj się, zanim pójdziesz do salonu. Jeśli spędzisz trochę czasu na stronach lokalnych dealerów, możesz dowiedzieć się o oferowanych zachętach. Jeśli wiesz, co oferuje jeden dealer, możesz użyć go jako punktu negocjacyjnego i być w stanie uzyskać lepszą ofertę.Rozważ sprzedaż samochodu prywatnie, zamiast wymieniać go na nowy samochód, który chcesz. Prawie zawsze dostaniesz więcej za swój samochód w ramach prywatnej sprzedaży niż w przypadku wymiany. Nawet jeśli dealer sprawia wrażenie, że oferuje ci świetną wymianę wartości, prawdopodobnie podniesie cenę w innym miejscu, aby nadrobić za różnicę.Opinii w Internecie należy używać wyłącznie jako ogólnego przewodnika. Wiele osób, które mają problemy z samochodem, publikuje w internecie negatywne opinie. Porady potrzebne przed zakupem nowego pojazdu

Spójrz więc na wszystkie recenzje dotyczące typowych problemów, a nie na ogólny ranking.

Jeśli jest problem z głównym komponentem, prawdopodobnie znajdź inny pojazd.Jeśli kupujesz samochód i chcesz przetestować różne samochody, upewnij się, że masz ze sobą prawo jazdy i kartę ubezpieczeniową. Wielu dealerów będzie chciało ich kopię fotograficzną przed jazdą. Ma to na celu ich ochronę na wypadek, gdyby ktoś ukradł lub uszkodził samochód. Jeśli nie masz ich przy sobie, mogą nie pozwolić ci na jazdę próbną.Czy jest jakaś konkretna funkcja, której naprawdę chcesz? Czy to podgrzewane siedzenia czy szyberdach? Zanim jeszcze podejdziesz do parceli, dowiedz się, które samochody w Twoim przedziale cenowym faktycznie oferują tę funkcję. Skróci to czas spędzany na parceli na oglądaniu niechcianych samochodów, ponieważ ta funkcja jest niedostępna.Za każdym razem, gdy kupujesz używany samochód, rozsądnie jest trzymać się certyfikowanych używanych pojazdów, ponieważ znacznie zmniejsza to prawdopodobieństwo, że otrzymasz samochód w złym stanie. Tylko upewnij się, że certyfikacja jest oferowana przez producenta samochodu, a nie dealera.Dokonaj właściwego zakupu samochodu dla siebie, decydując o najważniejszych sprawach przed wejściem do sklepu. Obejmuje to takie rzeczy, jak przebieg, marka, model, a nawet kolor. Możesz przeprowadzić wiele badań online, aby zorientować się w cenach i uniknąć sytuacji wysokiego ciśnienia, które towarzyszą sprzedawcy samochodów.Jeśli planujesz wymienić swój stary samochód, dowiedz się, ile jest on wart i uwzględnij to w swoim budżecie. Jeśli myślisz, że Twój samochód jest dużo wart, a tak nie jest, możesz być w szoku, gdy dotrzesz na miejsce. Wiedza jak najwięcej przed wyjściem z domu jest kluczem.Nie zgadzaj się na ofertę oferowaną przez dealera. To prawdopodobnie nie jest najlepsza oferta dla Ciebie. Niezbędne jest negocjowanie we własnym imieniu, aby uzyskać najlepszą ofertę. Zrób to poprawnie, korzystając ze strategii z tego artykułu.

admin