Osiągaj swoje cele fitness dzięki tym prostym instrukcjom

Słowo fitness faktycznie zawiera kilka różnych głównych idei.

Są to ćwiczenia, odżywianie i ogólne samopoczucie. Możesz nie tylko skupić się na jednym z tych obszarów, zaniedbując inne i oczekiwać, że będziesz w pełni sprawny. Ten artykuł przedstawi Ci kilka pomysłów, jak włączyć wszystkie trzy tematy i być w najlepszej formie swojego życia.Postaraj się opracować zdrowy plan żywieniowy i dietę dla siebie, oprócz planu treningowego. Im zdrowiej jesz, tym łatwiej nabrać formy. Powinieneś również zauważyć, że masz więcej energii podczas treningu, gdy zdrowo się odżywiasz. Pamiętaj, że jesteś tym, co jesz, a Twoje ciało reaguje na to, co w to wkładasz.Kiedy ćwiczysz, utrzymuj czas treningu siłowego poniżej sześćdziesięciu minut. Po godzinie treningu siłowego twoje ciało zacznie wytwarzać więcej kortyzolu, który jest hormonem stresu, który może blokować testosteron potrzebny do budowy mięśni. To zmarnuje mięśnie zamiast je budować.Kup kilka zestawów ubrań do ćwiczeń, upewniając się, że jeden element pasuje do wszystkich pozostałych. Po co spędzać czas na przeszukiwaniu szafy i szuflad w poszukiwaniu czegoś, co pasuje, skoro możesz wykorzystać ten czas na ćwiczenia? Nikt tak naprawdę nie dba o to, co masz na sobie, więc wybór odzieży do ćwiczeń opieraj na wygodzie, a nie na próżności.Gdy dążysz do swoich celów fitness, ważne jest, aby utrzymać gibkie mięśnie. W przeciwnym razie możesz naciągnąć mięsień i przez jakiś czas nie działać. Jeśli masz mniej niż czterdzieści lat, powinieneś wykonywać ćwiczenia rozciągające przez trzydzieści sekund. Jeśli masz więcej niż czterdzieści lat, powinieneś wykonywać ćwiczenia rozciągające przez sześćdziesiąt sekund, ponieważ wraz z wiekiem twoje mięśnie stają się mniej elastyczne.Piesze wędrówki to świetny sposób na utrzymanie formy bez konieczności spędzania dnia na siłowni. Park stanowy to świetne miejsce na piesze wędrówki, ponieważ większość z nich ma dobrze przygotowane, wyznaczone szlaki. Osiągaj swoje cele fitness dzięki tym prostym instrukcjom

Nie tylko ćwiczysz układ sercowo-naczyniowy, ale jest też duża szansa, że ​​będziesz podziwiać spektakularne widoki.Jeśli chcesz uzyskać więcej masy podczas ćwiczeń lub przejść na ścieżkę kulturystyki, być może będziesz musiał zażywać odżywkę białkową.

Odżywki białkowe są wytwarzane z serwatki, soi lub kazeiny. Po strawieniu dostarczają białka do organizmu szybciej niż inne formy, ponieważ można je łatwo rozpuszczać w wodzie lub innych płynach do spożycia.Niezbędne jest posiadanie odpowiednich butów treningowych. Najlepszą porą dnia na zakup butów jest późne popołudnie, kiedy stopy są najbardziej opuchnięte. Pomiędzy butem a końcem dużego palca powinna być co najmniej pół cala. Powinieneś mieć wystarczająco dużo miejsca w butach, aby móc poruszać palcami.Jeśli szukasz sposobu na zaoszczędzenie czasu i uzyskanie efektywnego treningu, przez cały trening nie zmieniaj ciężarów, zachowaj ten sam. Wybierz swoją wagę w oparciu o najsłabsze ćwiczenia. Wybierz kwotę, którą jesteś w stanie podnieść nie więcej niż 6 do 8 razy. Użyj tego ciężaru i wykonuj swoją rutynę w obwodzie.Realizując swoje cele fitness, powinieneś dążyć do wzmocnienia pleców. Plecy są jednym z największych mięśni górnej części ciała. Nie musisz zaniedbywać wypracowania tego, ponieważ jeśli tego nie zrobisz, na pewno je zranisz. Wykonuj podciąganie i podciąganie na pięcie, aby zwiększyć siłę pleców.Wszystkie te trzy obszary są bardzo ważne dla sprawności i mają tendencję do wzajemnego przenikania się. Kiedy zaczniesz być bardziej sprawny we własnym życiu, prawdopodobnie zaczniesz nawet cieszyć się zdrowszym jedzeniem i większą ilością ćwiczeń. Mamy nadzieję, że wskazówki, które tutaj znalazłeś, pomogą Ci zacząć.

admin