Pokrycia dachowe i rynny Szczecin – solidność i bezpieczeństwo

Potrzebujesz pokrycia dachowego dla nowo wybudowanego budynku? A może chcesz przeprowadzić remont dachu lub wymianę rynny? W Szczecinie i okolicach możesz liczyć na pomoc ALPINDACH! Zapewnimy materiały, dostawę i fachowe wykonawstwo prac dekarskich.

Pokrycia dachowe Szczecin

Od lat wykonujemy kompleksowe prace dekarskie dla klientów w Szczecinie. Pokrycia dachowe to nasza specjalność. Mowa tu o zewnętrznej warstwie połaci dachu, zabezpieczającej dom przed działaniem różnego rodzaju czynników atmosferycznych. Od jej solidności zależy trwałość budynku i bezpieczeństwo osób, które w nim przebywają.

Co składa się na wspomnianą solidność? Z pewnością solidne wykonanie pokrycia dachowego. W Szczecinie mogą Państwo liczyć w tym względzie na nas. Mamy 20 lat doświadczenia w pracach dekarskich i zgrany zespół wykwalifikowanych oraz starannych fachowców. Ich umiejętności zostały potwierdzone certyfikatami nadanymi przez producentów blachy Rheinzinc oraz Blachy Pruszyński. Nie spoczywamy jednak na laurach – ciągle podnosimy poziom naszej wiedzy i umiejętności, biorąc udział w licznych szkoleniach oraz warsztatach. W solidnym wykonywaniu pokryć dachowych w Szczecinie pomaga nam także posiadany przez nas profesjonalny sprzęt.

Nie bez znaczenia jest także to, co wykorzystamy do krycia dachu. Uważa się, że papa termozgrzewalna, gont, dachówka betonowa, dachówka ceramiczna czy blachodachówka to najlepsze materiały do pokrycia dachowego. W Szczecinie jest wiele firm wykonujących prace dekarskie z użyciem takich materiałów, ale nasza firma przykłada szczególną uwagę do ich jakości i sprowadza je od najlepszych producentów. W razie potrzeby, z przyjemnością doradzimy w wyborze materiału na pokrycie dachowe.

Rynny Szczecin

Rynny to ważne elementy, których rolą jest odprowadzanie wody z powierzchni dachu, a tym samym ochrona przed wilgocią lub zalaniem. Jeśli poszukujesz rynien do nowo powstałego budynku lub istnieje potrzeba, aby wymienić stare, zniszczone rynny, w Szczecinie możesz powierzyć to nam. Posiadamy wysokiej jakości rynny PCV, rynny powlekane, rynny z blachy miedzianej, ocynkowanej i cynkowej, a także rury spustowe. Chętnie pomożemy Ci dobrać najodpowiedniejsze i dokonamy ich fachowego montażu.

Obsługujemy głównie klientów ze Szczecina. Rynny, pokrycia dachowe i inne materiały dostarczamy i montujemy jednak także w innych miejscowościach z obszaru województwa zachodniopomorskiego. Dostawy dokonywane są bezpośrednio przez nas, co stanowi gwarancję bezpiecznego transportu. Inwestorów zapraszamy do współpracy w zakresie samej sprzedaży i dostawy materiałów.

Ty też zdecyduj się na niezawodne rynny Szczecin. Gwarantujemy bezpłatne pomiary i wycenę!

admin