Zastosuj te wskazówki dotyczące cukrzycy w swoim życiu i ciesz się!

Obecnie wiele się robi w zakresie badań, które pomogą położyć kres cukrzycy.

Istnieje również wiele opcji leczenia, jeśli masz tę chorobę. Zrób wszystko, co możesz, aby poradzić sobie z tą niebezpieczną chorobą. Możesz zacząć walczyć, korzystając z porad wymienionych w poniższym artykule.Jeśli nie lubisz smaku fasoli, ale starasz się prawidłowo odżywiać teraz, gdy zdiagnozowano u Ciebie cukrzycę, dlaczego nie spróbować jedzenia Hummusa? Jest zrobiony z kremowej fasoli Garbanzo i jest gładki, gęsty i pyszny! Można go zjeść na kanapce zamiast majonezu lub posmarować krakersami.Soczewica to niesamowite jedzenie. Są pełne wysokiej jakości białka i składników odżywczych. Są idealne dla osób z cukrzycą (lub każdego), które starają się schudnąć. Możesz z nimi zrobić milion rzeczy! Możesz je ugotować, a następnie zrobić z nich paszteciki i zjeść jako hamburgery! Możesz je wykiełkować w słoiku, a następnie posypać sałatką! Można je znaleźć w większości sklepów i nie są drogie – więc dodaj je do swojej listy zakupów!Ocet pomaga zapobiegać skokom cukru we krwi u diabetyków, którzy jedzą go podczas posiłku. Niektórzy ludzie faktycznie zalecają picie go bezpośrednio przed jedzeniem! Lubię posypywać nim sałatkę lub polewać w niej moje warzywa. Świetnie nadaje się również do marynowania mięs! Jest niezwykle wszechstronny.Jeśli szukasz słonej przekąski, ale cukrzyca Cię powstrzymuje, nie szukaj dalej niż słoik oliwek! Są owocem, smacznym, zdrowym i przyjemnym w jedzeniu. Możesz je pokroić i umieścić w sałatkach, a nawet na kanapce! Uwielbiam robić domową kanapkę z łodzi podwodnej i posypać nią trochę na wierzchu. MNIAM!Edukuj swoje dzieci we wszystkim, czego dowiesz się o swojej cukrzycy, ponieważ pewnego dnia mogą stanąć w obliczu takiej samej sytuacji. Bardzo pomocne będzie dla nich zobaczenie podróży, którą odbyłeś, i nauczenie się z niej, aby mogli uniknąć błędów, gdy dorosną.Diabetycy powinni wystrzegać się kofeiny, ponieważ może ona prowadzić do potencjalnie zagrażającego życiu ciśnienia krwi. Zastosuj te wskazówki dotyczące cukrzycy w swoim życiu i ciesz się!

Cukrzyca ma już szkodliwy wpływ na Twoje narządy, w tym na wysokie ciśnienie krwi, więc nie chcesz obciążać swojego organizmu bardziej niż do tej pory.

Kofeina może spowodować ogromny wzrost ciśnienia krwi po spożyciu, więc trzymaj się od niej z daleka.Cukrzyca powoduje wyższy poziom glukozy we krwi, co również wpływa na ilość glukozy w ślinie. Musisz szczególnie dbać o dziąsła i zęby, aby zapobiec gniciu i próchnicy. Regularnie czyść i czyść zęby dentystą, a dwa razy w roku odwiedzaj dentystę w celu wyczyszczenia.Aby zwiększyć wrażliwość na insulinę, utrzymuj aktywny tryb życia. Badania wykazały, że insulina ma silniejszy wpływ na osoby, które angażują się w dużą aktywność fizyczną. Zapewni to utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi i ułatwi kontrolowanie cukrzycy.Walmart i Costco oferują recepty po obniżonej cenie, co pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy na lekach na cukrzycę. Mają też materiały dla diabetyków, takie jak monitory, lancety, paski testowe i strzykawki, które są przewożone luzem w Costco. W obu aptekach można również znaleźć broszury z informacjami na temat cukrzycy.Kluczem jest kontratak, a informacje, których się tutaj nauczyłeś, mogą sprawić, że będziesz bardzo sprawnym ciosem, gdy wejdziesz na ring, aby zmierzyć się z cukrzycą. Skorzystaj z tych wskazówek, a nigdy nie będziesz w stanie liczyć. Wyjdź z huśtawką i odnieś zwycięstwo nad tą upartą i niebezpieczną przypadłością.

admin