Jak opanować skandynawski styl ubierania

Skandynawski styl jest ponadczasowy i przyjął minimalistyczne podejście do mody. Skandynawskie marki powstrzymują się od krzykliwych logo i drogich kampanii reklamowych, skupiając się na prostym designie, komforcie i jakości ubrań. Kobiety w Skandynawii opanowały sztukę ubierania się wygodnie, a jednocześnie wyglądają oszałamiająco.

Jeśli inspirujesz się stylem skandynawskim i chcesz wtopić się w skandynawski styl kobiet, zapoznaj się z tymi wskazówkami. Szykowny styl, eleganckie detale, modne akcesoria, wysokiej jakości tkaniny, wszystkie te słowa charakteryzują styl nordycki. Skandynawskie kobiety trzymają się zasady mniej znaczy więcej i dotyczy ona nie tylko mody, ale także ich stylu życia. Kobiety są fanami czarnego koloru, ponieważ jest solidny, elegancki i pochlebny. Czarny kolor odzwierciedla minimalizm, delikatność i łatwość stylu nordyckiego. Mała czarna sukienka jest obowiązkowa dla każdej kobiety. Jest stylowa i stanowi idealny element do nakładania warstw. Czarne spodnie są praktyczną opcją za każdym razem, gdy robi się chłodniej. Zazwyczaj są wykonane z wysokiej jakości materiału, jak wełna, dżins, zamsz lub skóra, mają stylowy krój i podkreślają sylwetkę. Czarne rajstopy to jeden ze sposobów, aby wyglądać szykownie.

Uzupełniają każdy strój i pozwalają wyglądać wspaniale i czuć się przytulnie. Skandynawski styl kładzie nacisk na praktyczność, więc kobiety nie wybierają eleganckich bluzek i swetrów, których nie można mieszać i dopasowywać do wszystkiego. Zamiast tego wybierają wyrafinowane bluzki, dzięki którym mogą stworzyć wiele strojów. Na przykład mogą to być nisko wycięte jedwabne czy szyfonowe bluzki, które umożliwiają nakładanie warstw i łączenie. Na stronie http://www.phama.co/scandistyle/ możesz przeczytać więcej na ten temat. Jeśli jest to możliwe, kobieta Scandi dodaje warstwy do ubioru, ponieważ nie tylko pomagają czuć się komfortowo, ale tworzą wyrafinowany wygląd. Kilka warstw dodaje akcentu zarówno swobodnemu, jak i świątecznemu strojowi. Załóż sweter na jedwabną bluzkę czy białą koszulkę, a na sukienkę rozważ włożenie marynarki.

admin