Porady dotyczące najlepszego możliwego doświadczenia na kempingu

Trudno zakwestionować ogromną radość, jaką ludzie z tak wielu środowisk czerpią z biwakowania.

Aby naprawdę zmaksymalizować swoją następną przygodę na kempingu, będziesz potrzebować wielu cennych sztuczek i wskazówek. Poniższy artykuł jest pełen przydatnych informacji, które z pewnością pomogą Ci sprawić, że Twój czas na świeżym powietrzu będzie ogromnym sukcesem.Dobre narzędzie wielofunkcyjne musi być częścią twojego sprzętu kempingowego. Można przywieźć dwa rodzaje. Pierwszym z nich jest piła / młotek / siekiera narzędzie 3 w 1 do drewna opałowego i innych prac domowych. Drugie to standardowe narzędzie wielofunkcyjne z różnymi narzędziami, takimi jak otwieracz do puszek, pęseta, nożyczki i nóż.Przeprowadź wiele badań na swoim kempingu i upewnij się, że oferuje wszystko, czego będzie potrzebować Twoja grupa. Rozważ indywidualne potrzeby każdego kampera, aby mieć pewność, że każdy jest pod opieką. Zmniejsza to potrzebę dokonywania dostaw lub, w najgorszym przypadku, zbyt szybkiego zakończenia podróży.Z biwakiem przychodzi ognisko. Upewnij się, że ognisko znajduje się na otwartej przestrzeni i wystarczająco daleko od zarośli lub drzew, aby nie ryzykować, że zabłąkana iskra zapali je. Otaczaj ogień kamieniami, aby utrzymać go w ryzach. Co najważniejsze, nigdy nie zostawiaj żadnego ogniska bez opieki. Jeśli z jakiegoś powodu musisz wyjść, upewnij się, że ognisko jest całkowicie zgaszone.Z grzeczności dla innych wczasowiczów nie zostawiaj włączonego oświetlenia na noc, jeśli jesteś blisko innych. Zapakuj timer, który możesz przymocować do świateł, który automatycznie je wyłączy po określonym czasie. Porady dotyczące najlepszego możliwego doświadczenia na kempingu

Pozostawienie włączonych świateł na noc jest popularnym narzekaniem większości amerykańskich obozowiczów!Zapisz się na kurs pierwszej pomocy, zwłaszcza jeśli Twoja podróż będzie obejmować dzieci.

Jeśli zdarzy się wypadek, będziesz wiedział, że musisz poprawić sytuację, dopóki nie uzyskasz pomocy medycznej. Koniecznie zbadaj obszar, który odwiedzasz. Czy są jakieś jadowite węże, rośliny lub inne rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, zanim wyruszysz?Frisbee zapewnia doskonałe podparcie pod papierowymi talerzami i pozwala uniknąć zwykłego rozlania i upadków na kempingu! Złap tyle z nich, ile masz w domu lub na podwórku, lub kup kilka w lokalnym sklepie za dolary. Wygodnie układają się w stosy, ułatwiając pakowanie, zajmujące mało miejsca, i są niezwykle pomocne przy posiłkach malucha.Suszarka kłaczków może być użyta jako podpałka do rozpalenia ogniska. Zacznij zbierać kłaczki z filtra suszarki na około miesiąc przed wyjazdem. Możesz powiesić torbę obok suszarki i po prostu włożyć do niej kłaczki. Po prostu weź torbę z suszarnią kłaczków i idź na kemping.Zanim wyruszysz na kemping, upewnij się, że masz pod ręką zapasy awaryjne, takie jak apteczka i nie tylko. Ten zestaw powinien zawierać podstawy, ale powinien ewoluować wraz ze zmianą lokalizacji obozowania. Jeśli myślisz, że będą węże, możesz chcieć dołączyć antytoksynę.Nie zapomnij zapakować taśmy klejącej na wyjazd na kemping, aby rozwiązać prawie każdy problem! Nadaje się do łatania dziur w namiotach, butach i pontonach. Nadaje się również do zabezpieczania namiotów i uszczelniania moskitier.Asortyment osób, które lubią biwaki, jest zaskakująco różnorodny. Wspólnym ogniwem łączącym wszystkich doświadczonych, wykwalifikowanych obozowiczów jest ich zaawansowany poziom wiedzy na ten temat. Przestrzegaj zaleceń zawartych w powyższym artykule, a możesz dołączyć do grona doświadczonych obozowiczów, którzy uważają to doświadczenie za jedno z najlepszych na świecie.

admin