SmartGym Sopot – najstarsze studio treningowe w Trójmieście!

Jest to najdłużej działające, ekskluzywne studia treningowe działające i mieszczące się w hotelu nad samym morzem: Dzięki takiej umowie firma oferuje klientom najwyższą jakość oraz świetną lokalizację.

Założył je Michał Kordowski, który jest licencjonowanym i doświadczonym trenerem treningu EMS. Treningi tam, wraz ze swoimi współpracownikami prowadzi na sprzęcie najnowszej generacji, zaprojektowanymi z niebywałą dokładnością. Strój do treningu EMS staje się drugą skórą, idealnie dopasowywaną się do ciała. Dodatkowo wyposażony jest w elektrody, które nie wymagają zwilżania przed treningiem. Posiada siedem wbudowanych programów treningowych stymulując przy tym dziesięć głównych partii mięśniowych. Pełen zakres ruchów i swoboda łączą się z higieną i komfortem użytkowania. Jego poprzednia wersja jest ulepszona o brak zbędnego i niewygodnego okablowania, a poza tym został zaprojektowany przez specjalistów w tej dziedzinie. Połączenie najlepszego sprzętu z opieką trenera da najlepsze rezultaty.
SmartGym Sopot - najstarsze studio treningowe w Trójmieście!

Czym jest trening EMS?

Jest on doskonałą alternatywą, dla treningu konwencjonalnego. Polega on na elektrycznej stymulacji mięśniowej, która jest wykorzystywana podczas aktywności. Wykorzystywano ją na samym początku przy fizjoterapii i rehabilitacji trwałych uszkodzeń mięśniowych. Jego zadaniem jest pobudzanie mięśni szkieletowych przy udziale prądu stałego i zmiennego. Oznacza, że uzyskujemy maksymalne efekty przy minimalnym nakładzie pracy. Treningi te trwają zazwyczaj tylko 25 minut, co pozwala na pogodzenie aktywności z napiętym grafikiem życia codziennego. Dodatkowo trener personalny przygotuje odpowiednie ćwiczenia i przez cały czas będzie twoją pomocą. Jeśli chcesz zapoznać się z ofertą to kliknij w SmartGym Sopot, a zostaniesz przeniesiony na stronę smartgym. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz właśnie tam. Zacznij walkę o swoje zdrowie i wymarzoną sylwetkę już dziś. Możesz zrobić wszystko w szybki, przyjemny i bezpieczny sposób pod opieką.

admin