Drink Jaggermeistaer

Wiele osób lubi pić drinki, w zależności od własnych upodobań, każdy może wybrać drink dla siebie. Z pewnością jednym z najważniejszych składników będzie sok owocowy, na którym opiera się wiele drinków. Bardzo często również w drinkach znajdziemy wódkę, można również spotkać drinki z CinCin, czy też z Martini.

W zależności od drinka, trzeba dobrać jego właściwą temperaturę podania. Zazwyczaj drinki podawane będą na zimno, można podawać je z kostkami lodu, lub też można podawać drinki, z rozkruszonym lodem. Dzięki temu drink, będzie miał odpowiednią temperaturę. Naturalnie wiele drinków posiada swoje nazwy, barmani, powinni wiedzieć jak przygotować każdy z drinków. W zależności od rodzaju drinka trzeba również dobrać odpowiednie szklanki. Mogą być one cienkie i wysokie, jak również mogą stać na cienkiej nóżce. Czasem dodatkiem do drinka może być cytryna będzie to z pewnością element, który doda drinkowi uroku. Brzeg szklanki, można posypać cukrem, aby podczas picia maczać w nim usta. Oczywiście istnieją różne przepisy na drink Jagerbomb przy czym podstawowy przepis jest dość prosty, jednak to od nas zależy w jaki sposób drink zostanie przygotowany. Można po prostu wrzucić kieliszek Jaggermeistera do szklanki z Red Bullem, jednak kiedy chcemy przygotować więcej drinków można to zrobić w bardzo efektowny sposób.

 

Szklanki z Red Bullem ustawiamy obok siebie w taki sposób, aby można było na nich ustawić kieliszki. Szklanki napełniamy napojem energetyzującym, a do kieliszków nalewamy Jaggermeistaera. Kiedy p[opchniemy pierwszy kieliszek wpadnie on do szklanki, wówczas alkohol wymiesza się z napojem energetyzującym. Z pewnością aby wszystko wyszło jak należy będziemy potrzebowali nieco wprawy. Ustawienie kieliszków musi być dokładne, tak aby wpadające kieliszek powodował poruszenie kolejnego. Jest to bardzo popularny i lubiany drink, który możemy zamówić w wielu lokalach. Niektórzy stosują zamienniki i wykorzystują inny rodzaj alkoholu, jednak daje to całkiem inny smak.

admin